ورود  \/ 
ثبت نمودن

فراخوان طرح‌های پژوهشی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اعلام شد.
دکتر فربد رزازی، معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد در نشست راهبری منطقه ۱۰ کشور در واحد اهواز گفت: مسابقات ملی و استانی و همچنین فعالسازی انجمن‌های علمی دانشجویی مسیر خود را پیدا کرده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: محورهای اصلی مورد نظر در این فراخوان، کشاورزی و منابع طبیعی، داخلی سازی محصولات و خدمات خارجی، ایمنی و مدیریت بحران، اندیشه ورزی در زمینه بهبود روندهای جاری کشور و نقش باشگاه در تعالی دانشگاه آزاد اسلامی است.
رزازی اظهار کرد: برنامه جدید باشگاه، ترویج فرهنگ پژوهش و حل مسأله از طریق اعلام فراخوان فصلی دریافت پیشنهاد طرح های پژوهشی در موضوعات مورد نیاز کشور است.
وی افزود: در این راستا برای هر محور اصلی، چند محور فرعی با توجه به نیازهای کشور و طرح پایش پیشنهاد و سعی شده که زمینه های پیشنهادی، نسبت قابل توجهی از رشته های تحصیلی و تخصص های مختلف را بپوشاند و در عین حال زمینه‌ای را برای ورود دانشجویان به مشکلات و دغدغه های ملی فراهم کند.
رزازی ادامه داد: خروجی طرح‌ها می تواند به صورت تولید ابزار یا محتوای دیجیتال، طراحی و ساخت نمونه مهندسی، تولید آثار هنری یا پژوهش و ارزیابی بر اساس جمع آوری اطلاعات و ارزیابی میدانی باشد. روش انتخاب طرح ها برای اجرا با رویدادهای دانشجویی در واحدها و مراکز دانشگاهی همراه است که شور و هیجان علمی را نیز در فضای دانشجویی ایجاد می کند.
وی تصریح کرد: با توجه به فعال شدن کمیسیون مرکزی انجمن های علمی دانشجویی، روند اخذ مجوز برای انجمن های جدید تسریع شده است.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد ، رزازی از ابلاغ آیین نامه های جدید عضویت و تسهیلات برای اعضای باشگاه، در آینده نزدیک خبر داد که با اجرایی شدن آنها گستره قابل توجهی از دانشگاه آزاد می‌توانند از حمایت آن استفاده کنند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید