ورود  \/ 
ثبت نمودن

مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت از غربالگری مجازی دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: موضوع کرونا به تست سلامت روان دانشجویان اضافه شده است.
رحمان خدابنده لو گفت: غربالگری و سنجش سلامت روان برای دانشجویان جدید الورود از طریق سامانه انجام می‌گیرد و حضوری نیست. پس از جمع آوری نتایج تست‌ها آن دسته از دانشجویانی که نیاز به مداخله داشته باشند به صورت حضوری به مراکز مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی مراجعه می‌کنند.
وی افزود: پس از اعلام نتایج نهایی کنکور، مقرر شده است که ورودی نیمسال اول تحصیلی جدید در آبان ماه برای دانشجویان علوم پزشکی بسیار کم باشد و عمده آموزش مجازی خواهد بود پس دانشگاه‌ها چندان با تعداد دانشجوی زیاد مواجه نمی‌شوند.
مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت یادآور شد: غربالگری سلامت روان به صورت تستی است و ۲۳ سوال اصلی دارد که به خاطر کرونا چند سوال نیز به آن اضافه شده است.
وی در زمینه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی، خوابگاه‌ها و امور تغذیه گفت: وضعیت دانشگاه‌ها و شرایط خوابگاه‌ها تاکنون خوب بوده است و مشکل خاصی از این نظر گزارش نشده است. البته درآمدهای اختصاصی دانشگاه‌ها در زمان کرونا به شدت کاهش پیدا کرده است اما سعی کردیم در امور تغذیه دانشجویی مشکلی پیش نیاید.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید