ورود  \/ 
ثبت نمودن

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد؛ دانشگاه‌ها تا ۳۰ مهرماه مهلت دارند نسبت به ارائه اطلاعات خود روی سامانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بهره مند شدن از اینترنت رایگان اقدام کنند.
معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد؛ بر اساس هماهنگی انجام شده با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سامانه‌های آموزشی مراکز آموزش عالی از ترافیک رایگان بهره‌مند می‌شوند.
همه مراکز آموزش عالی تا ۳۰ مهرماه جاری مهلت دارند نسبت به ثبت سامانه‌های آموزشی خود روی وبگاه تعیین‌ شده از سوی وزارت ارتباطات اقدام کنند.
علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزیر علوم پیش از این اعلام کرده بود سامانه ای برای بارگذاری آی.پی دانشگاه ها به منظور دریافت اینترنت رایگان آموزش های الکترونیکی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فعال می شود. بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با وزارت ارتباطات، اعضای هیأت علمی به استثنای حق التدریسان از هدیه اینترنتی ۱۲۰ گیگا بایتی بهره مند شده اند.
براساس این گزارش، اینترنت دانشجویان نیز در حین آموزش و با استفاده از سامانه آموزش مجازی دانشگاه ها رایگان می شود، اما بسته ۱۲۰ گیگابایتی در اختیار آنها قرار نمی گیرد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید