ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

برخی از اساتید بیمارستان رسول اکرم (ص) احیای دانشگاه علوم پزشکی ایران را موجب بالا رفتن انگیزه اعضای هیئت علمی این دانشگاه می‌دانند.

دکتر فراهینی (رییس بخش ارتوپدی مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) ) با اعلام امیدواری از اینکه اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت خود را بیشتر از قبل کنند تا شاهد پیشرفت این دانشگاه باشیم.

ایشان گفت: زمان طولانی است که دنبال این مسأله بودیم که دانشگاه علوم پزشکی ایران هویت اصلی خود را پیدا کند و مجدد به دانشگاه برگردیم.

 

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از بزرگترین دانشگاه‌های تیپ یک کشور با امکانات بسیار خوب است متأسفانه با ادغام به نظر می‌رسید انگیزه لازم در اعضای هیئت علمی خیلی کم‌رنگ تر و آموزش و پژوهش مقداری ضعیف‌تر شده است.

رییس بخش ارتوپدی مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) گفت: خوشبختانه با بازگشت دانشگاه علوم پزشکی ایران به هویت اصلی خود شرایط بسیار خوب شد و انگیزه و روحیه بالای اعضای هیئت علمی قابل توجه است.

براساس گزارش وبدا، وی اظهار امیدواری کرد: تمامی اعضاء فعالیت خود را با انگیزه ادامه داده و شاهد پیشرفت چشمگیر دانشگاه علوم پزشکی ایران باشیم و به جایگاه ممتازی که قبلأ داشتیم، برسیم.

احیای دانشگاه علوم پزشکی ایران را همزمان با آغاز سال 92 به فال نیک می گیریم

رییس بخش زنان مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) نیز در این رابطه گفت: باشکوه‌ترین بهار زندگی‌ام را امسال می‌گذرانم، بعد از دو سال و نیم سختی به لطف خدا و با زحمات اساتید و مسوولین، دانشگاه علوم پزشکی ایران احیا شد.

دکتر مهدیزاده خاطر نشان کرد: این ادغام نتیجه خوبی نداشت و درآن مدت انگیزه‌ای نبود. چرا که اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران راضی نبودند و مشکلات زیادی ایجاد شده بود.

وی گفت: این اتفاق را در آغاز سال 92 به فال نیک می گیریم و اکنون وظیفه ما سنگین تر شده و باید کوشش زیادتری کنیم تا به جایگاهی که شایسته دانشگاه علوم پزشکی ایران است برسیم.

احیای دانشگاه علوم پزشکی ایران نوید خوبی در سال جدید است

رییس بخش بیهوشی مجتمع حضرت رسول اکرم (ص گفت: بازگشت دانشگاه علوم پزشکی ایران به شرایط قبلی خود احساس خوشایندی را در امر پیشرفت آموزش و پژوهش دانشگاه بین افراد ایجاد کرده و نوید خوبی را در سال جدید دارد.

دکتر حسنی خاطر نشان کرد: همه در تلاش هستند، دانشگاه علوم پزشکی ایران را حتی بهتر از قبل به رقابت انداخته و از حالت رکودی که ایجاد شده بود خارج کنند.

وی افزود: با تمام جان و دل کوشا هستیم، همه کسانی که خود را وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌دانند در راستای سلامت جامعه و آموزش کشور و ارتقای آن کمک کنند.

با تمام توان و انرژی باید جمع منسجم و سازنده‌ای ایجاد کرد

رییس بخش رادیولوژی مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) نیز اظهار داشت: خوشحالیم که با لطف پروردگار و تلاش وزیر بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی ایران احیا شد و این حرکت سازنده باعث رضایت خاطر همه اعضای هیات علمی، رزیدنت‌ها و دانشجویان خواهد بود.

دکتر نادری تأکید کرد: زمانی که سه دانشگاه مادر و فعال در تهران (دانشگاه علوم پزشکی ایران، تهران، شهید بهشتی) باشند، می‌توانند با یک رقابت سالم و حرکت منسجم، پیشرفت علمی و درمانی برای مملکت داشته باشند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: همه ما باید در حد توان و انرژی حداکثری، به برنامه ها ادامه داده و با ارتباط فیمابین، جمع منسجم و سازنده‌ای را در دانشگاه ایجاد کنیم.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد