ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: هم اکنون زمان مصاحبه ۷ رشته پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور در سایت اعلام شده است.

مجتبی علوی فاضل اظهار کرد: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با مراجعه به سایت از زمان مصاحبه و مکان مصاحبه خود مطلع شوند.
وی در خصوص رشته های اعلام شده برای مصاحبه افزود: هم اکنون زمان مصاحبه ۷ رشته شامل برنامه ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت، روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی، روانشناسی سلامت، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و مشاوره در سایت اعلام شده است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: پذیرفته شدگان می بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات ۲ مقطع، طرح تحقیقاتی و فرم پروپزال، سوابق و تولیدات علمی و یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.
علوی فاضل اظهار کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان این مقطع الزامی است. اساتید می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.
وی افزود: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در این مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، لازم است استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و به تایید استاد راهنمای جدید برساند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید