ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

دکتر حاجتی زمان آزمون کتبی را براساس هماهنگی با مرکز سنجش آموزش پزشکی _دکتری.jpg 

کشور اواخر تیر ماه یا اوایل مرداد ماه و مصاحبه آن را هم در نیمه شهریور اعلام کرد

 

 افزود در مورد امکان شرکت افراد مشمول در طرح نیروی انسانی در آزمون آینده بررسی هایی در دست انجام است و امیدواریم بتوانیم برای آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال 95 یا 96 تسهیلات جدیدی فراهم بکنیم که به محض مشخص شدن آن اطلاع رسانی خواهیم کرد.
دکتر حاجتی با اشاره به اینکه در حال برگزاری آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال94 هستیم و پذیرش آن هم در بهمن ماه انجام خواهد شد خاطرنشان کرد ظرفتیهایی که دانشگاه ها در بهمن ماه پذیرش نکرده اند، ظرفیتهای جدیدی که در دانشگاهها با مجوز شورای گسترش دانشگاهها بوجود آمده و مواردی که به دلیل نبود حدنصاب در پذیرفته شدگان آزمون سال 94 پذیرش نداشته ایم جملگی ظرفیتهای آزمون سال 95 را تشکیل می دهند که آن را مثل همیشه در نزدیکی زمان برگزاری آزمون اعلام خواهیم کرد.
دبیر شورای علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ادامه شرط فارغ التحصیلی افراد برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را مورد توجه قرار داد و افزود برای آزمون سال 95 مستندات کافی اعم از اینکه فرد تا پایان شهریور ماه برای شرکت در آزمون فارغ التحصیل می شود را مطالبه می کنیم.
وی افزود چون بعضاً افراد در زمان آزمون نمی توانند فارغ التحصیل بشوند و این موضوع مشکلاتی را برای ظرفیت دانشگاهها بوجود می آورد، برای سرو سامان دادن به این موضوع دانشجویان باید مستندات کافی از طرف دانشگاه همچون استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشکده مربوطه را در تائید فارغ التحصیلی خود ارائه بکنند.
براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هماهنگی با دانشگاههای علوم پزشکی و تقاضاهایی که از طرف این دانشگاهها مطرح شده است در صدد هستیم که آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را در تابستان 95 برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر جمشید حاجتی دبیر شورای علوم پایه پزشکی،‌بهداشت و تخصصی با اشاره به هماهنگی های انجام شده در خصوص برگزاری آزمون دکتری تخصصی سال آینده در تابستان 95 افزود مرحله کتبی این آزمون به صورت متمرکز و مشابه سالهای گذشته و مرحله مصاحبه آن توسط دانشگاه های پذیرنده در مناطق آمایشی اجرا می شود.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (حبیبی)

  سلام آزمون دکترای سالمند شناسی هم تابستون برگزار میشه

 • سلام
  بله

 • مهمان (علی)

  با سلام لطفا اگه امکان داره این قسمت را توضیح دهید
  ظرفتیهایی که دانشگاه ها در بهمن ماه پذیرش نکرده اند، ظرفیتهای جدیدی که در دانشگاهها با مجوز شورای گسترش دانشگاهها بوجود آمده و مواردی که به دلیل نبود حدنصاب در پذیرفته شدگان آزمون سال 94 پذیرش نداشته ایم جملگی ظرفیتهای آزمون سال 95 را تشکیل می دهند
  یعنی دانشگاه ها ظرفیت هر ساله خودشون را نمیگیرن؟؟ ظرفیت سال95 شامل ظرفیت های جدیده که بوجود اومده و اونایی که به حد نصاب نرسیده؟؟؟

 • با سلام
  پذیرش درهر رشته بستگی به ظرفیت دانشگاهها دارد.
  دانشگاههایی که در آبان ماه ظرفیت نداشتن در مرداد ماه پذیرش خواهند کرد.

 • مهمان (atila)

  با سلام و خسته نباشيد.پيرو اطلاعيه وزارت بهداشت مبني بر تغيير در وزن امتحان و مصاحبه اعلام شده.آيا اطلاع دارين.وزن امتحان و مصاحبه به چه صورت خواهد بود.لطفا در صورت امكان جواب شفاف بدهيد.چون بسيار مهم و حياتي است اين موضوع برابي تمامي عزيزان.با تشكر فراوان.

 • با سلام
  متاسفانه هنوز بخشنامه ای در این خصوص اعلام نشده است.

 • مهمان (atila)

  با سلام و خسته نباشيد.تقويم آزمون هاي 95 رو وزارت بهداشت تو سايت سنجش پزشكي گذاشته.لطفا اطلاع رساني كنيد.آزمون دكتري 95 هم تو 7مرداد برگزار خواهدشد.با تشكر

 • سلام
  با تشکر از شما

 • مهمان (sareh)

  در این صورت تکلیف ظرفیت ها چه می شود؟ اگر ظرفیت ها کاهش یابد که بی انصافی محض است. در غیر این صورت مثلا دانشگاه تهران که بهمن 94 دوازده نفر رزیدنت داروسازی بالینی گرفته، مهر 95 هم دوازده نفر دیگر می گیرد؟! تکلیف چیست بالاخره؟!

 • با سلام
  ظرفیت پذیرش دانشگاهها بستگی به شرایط هر دانشگاه دارد وهر سال تغییر می کند.

 • مهمان (sareh)

  سلام. آزمون دکتری تخصصی داروسازی هم در تابستان 95 برگزار می شود؟

 • با سلام
  بله

 • مهمان (مهسا)

  با سلام. آیا آزمون دکترای وزارت بهداشت به غیر از تابستان در زمان دیگری از سال 95 هم برگزار میشود؟

 • با سلام
  خیر

 • با سلام زمان ثبت نام Ph.D سال 95 مشخص نیست؟

 • با سلام
  خیر

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید