ورود  \/ 
ثبت نمودن

مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه پذیرش رشته های پزشکی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه رشته های  مـهندسی پـزشکی ( بیوالکتریک)، مهندسی پزشکی (بیو مواد) ، مدیریت خدمات بهداشتی درمانی  وروانشناسی سلامت اعلام شد.

همانطور که مستحضرید پذیرش رشته های دکتری بخصوص در رشته های گروه پزشکی بسیار محدود است  معمولا بین 20تا30نفر برای هررشته ای به مصاحبه دعوت میشوند که دوبرابر ظرفیت میباشد .

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون از زمان و محل دقیق مصاحبه خود مطلع شوند. برای متقاضیان با آزمون همه سوابق علمی و تحقیقاتی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف مورد نیاز است که هر داوطلب باید آن را به همراه داشته باشد.ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد جزو مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه است.

درباره مدارک موردنیاز متقاضیان بدون آزمون نیز باید سوابق علمی و تحقیقاتی خود را در زمینه های مرتبط با رشته خود به همراه داشته باشند همچنین اصل مدرک کارشناسی ارشد، ریز نمرات، پایان نامه کارشناسی ارشد، گواهینامه رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد (در صورت احراز رتبه) نیز از مدارک مورد نیاز است. 

متقاضیان بدون آزمون باید علاوه بر مدارک ذکر شده تصویر اول صفحه شناسنامه، پیوست شماره 3 صفحه 44 دفترچه راهنما و فیش واریزی را نیز به همراه داشته باشند.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید