ورود  \/ 
ثبت نمودن

ظرفیت اولیه پذیرش رشته های دکتری پژوهشی آزمون وزارت بهداشت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت.

در این اطلاعیه آمده است:
فهرست دانشگاههای پذیرنده اولیه بوده و ممکن است در اعلام نهایی تغییراتی در رشته های مختلف (بر حسب شرایط دانشگاهها) انجام شود. از جمله افزوده شدن دانشگاههایی که بعد از این تاریخ مجوز پذیرش دریافت می نمایند و یا برخی از دانشگاهها که به دلایل گوناگون علمی و اجرایی حذف می شوند. بدیهی است اعلام فهرست دانشگاههای پذیرنده و ظرفیتهای مربوطه در این مرحله صرفاً برای آگاهی کلی داوطلبان بوده و حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند. تغییرات احتمالی در ظرفیتهای پذیرش تا زمان انتخاب رشته محل توسط داوطلبان از طریق اطلاعیه های مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.
پذیرش در دانشگاهها یا مراکز شامل: ارتش، انستیتوپاستور ایران، بقیه اله، دانشگاه شاهد، سازمان انتقال خون ایران، مرکز قلب شهیدرجایی و موسسه سرم سازی رازی از طریق وزارت بهداشت انجام شده ولی سایر شرایط از جمله خدمات و امکانات رفاهی تابع ضوابط و قوانین آن موسسه بوده و داطولبان می توانند جهت اطلاع بیشتر به آن دانشگاه یا مرکز (و یا سایت مربوطه) مراجعه نمایند. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هیچ گونه مسئولیتی در خصوص شرایط خاص این موسسات نخواهد داشت.
دانشگاههای علوم پزشکی کشور تعهدی در قبال اسکان و تامین خوابگاه ندارند و بر اساس امکانات موجود، خوابگاه در اختیار دانشجو قرار می دهند. لذا داوطلبان جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی دانشگاه یا مرکز مورد نظر مراجعه کنند. مرکز سنجش آموزش پزشکی در مورد ارائه یا عدم ارائه خوابگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
گرایشهای مختلف در هر رشته توسط گروههای آموزشی دانشگاه پذیرنده تعیین می شود.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید