ورود  \/ 
ثبت نمودن

سایت مرکز سنجش پزشکی برنامه ای تحت عنوان برنامه زمان برگزاری آزمون زبان ام اچ ال اي براي متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری رشته های علوم پزشکی سال 1402 در نظر گرفته است

 

 

وزارت بهداشت برای تحصیل داوطلبان در مقطع دکتری، شرط داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر را قرار داده است. علاوه بر آن به جهت سهولت داوطلبان در این امر، آزمون زبان انگلیسی ای را تحت نظر وزارت بهداشت ومرکز سنجش آموزش پزشکي برگزار می نماید که داوطلبان مقطع دکتري بتوانند در این آزمون شرکت نموده مدرک زبان را بدست آورند.
آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت که تحت عنوان آزمون ام اچ ال اي در طول سال چند بار برگزار می شود که هر ساله جدول تاریخ برگزاری آزمون توسط سنجش پزشکی کشور به صورت رسمی اعلام می شود.
تقويم ازمون زبان وزارت بهداشت در سال جاري درسایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.
داوطلبان فرصت دارند با توجه به شرایط خود در یکی از تاريخ هاي اعلام شده ثبت نام کرده ودر آن شرکت نمايند.
۱. آزمون زبان وزارت بهداشت دوره ۷۰ ۱۵ تیر پنج‌شنبه
۲. آزمون زبان وزارت بهداشت دوره ۷۱ ۲۰ مهر پنج‌شنبه
۳. آزمون زبان وزارت بهداشت دوره ۷۲ ۲۳ آذر پنج‌شنبه
۴. آزمون زبان وزارت بهداشت دوره ۷۳ ۲۶ بهمن پنج‌شنبه
داوطلبان شرکت در آزمون MHLE می بایست با مطالعه منابع آزمون، خود را برای شرکت در آن آماده کرده، تا بتوانند نتیجه مطلوب را کسب نمایند و پس از آن بتوانند در مقطع دکتری فارغ التحصیل شوند.

داوطلبان برای شرکت در آزمون ام اچ ال ای موظف اند که در زمان برگزاری آزمون را با خود به همراه داشته باشند در غیر این صورت مجوز شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

داوطلبان بایستی در روز آزمون MHLE کارت شناسایی معتبر نیز به همراه داشته باشند تا مسئولین بتوانند صحت اطلاعات را بررسی نمایند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید