ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رشته روانشناسی با گرایش نظامی بر اساس یک برنامه هماهنگ و منسجم از فعالیتهای آموزشی و پژوهشی به مطالعه جنبه های روان شناختی در موقعیتها و محیطهای نظامی و بحرانها و شرایط پراسترس اجتماعی می پردازد تا با آشنایی هر چه بیشتر با این شرایط بتواند در موقعیتها و شرایط مورد نظر در جهت حفظ سلامت روان جامعه اقدامات مقتضی به عمل آورد.
تحولات سالهای اخیر به ویژه در کشورهای در حال توسعه و مستقل بیانگر آن است که استعمارگران و دنیای غرب به جای تهاجم فیزیکی، برنامه وسیعی برای نفوذ و تغییر نگرشها، گرایشها، اذهان، ارزشها و ... از راههای غیر نظامی و به شیوه عملیات روانی دارند. لذا تربیت متخصصین در این زمینه که ضمن آشنایی با ترفندهای دشمن بتوانند با استفاده از فرهنگ و ارزشهای اسلامی به مقابله با آنان بپردازند ضرورت دارد.
تربیت متخصصینی که با احاطه یافتن به آثار علمی در زمینه روانشناسی با رویکرد نظامی و آشنا شدن با روشهای پیشرفته تحقیق و دستیابی به جدیدترین مبانی پزوهش، به نوآوری در زمینه علمی و پژوهشی در جهت رفع نیازهای نیروهای مسلح و سازمان های امدادی گام برداشته و موجب افزایش توان دفاعی کشور و گسترش مرزهای دانش و مقابله با جنگهای روانی دشمن شوند.

 

 

مطالب مرتبط:

کلاس کنکور دکتری روانشناسی نظامی

جزوات نفرات برتر دکتری روانشناسی نظامی

مدارک مورد پذیرش دکتری روانشناسی نظامی

مواد امتحانی و ضرایب مربوطه  دکتری روانشناسی نظامی

ظرفیت پذیرش دکتری روانشناسی نظامی

آزمون های کشوری دکتری روانشناسی نظامی

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید