ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

درباره رشته باکتری شناسی

 دکتری تخصصی رشته باکتری شناسی پزشکی شاخه ای از علوم پایه پزشکی است که تحصیلات بالاتر از کارشناسی ارشد را در بر می گیرد و دانش آموختگان آن در ابعاد آموزشی، پژوهشی و خدماتی در زمینه تشخیص آزمایشگاهی عفونت های باکتریایی انسان به فعالیت می پردازند.
رسالت اصلی رشته باکتری شناسی پزشکی در مقطع دکتری تخصصی تربیت افرادی است که بر اساس استانداردهای قابل قبول در تحقیقات ملی و همچنین در آموزش نظری و عملی میکروب شناسی پزشکی دانشجویان در رشته های مرتبط و با استفاده از تکنیکهای رایج آزمایشگاهی در تشخیص بیماریهای عفونی در خدمت جامعه، دانشگاه و موسسات آموزش عالی باشند.
امید می رود در ده سال آینده رشته باکتری شناسی پزشکی در مقطع دکتری تخصصی همگام با پیشرفت علوم و فناوری در زمینه باکتری شناسی نیازهای مربوط به موسسات آموزش عالی و دانشگاههای علوم پزشکی، در تمام سطوح آموزشی، پژوهشی، خدماتی و همچنین نیازهای کادر پژوهشی در مراکز تحقیقاتی و نیازهای مربوط به بخش میکروب شناسی آزمایشگاههای تشخیص طبی را تامین می نماید.
دانش آموختگان دوره دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی دارای نقشهای آموزشی، پژوهشی و خدماتی، مدیریتی و مشاوره ای خواهند بود.

 

مطالب مرتبط:
لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (saboteur)

    سلام و عرض ادب میخواستم اگه میشه درباره توکسین های میکروبی توضیح بدین که آیا برای کسی که عضو ارتش یا سپاه نیست امکان خواندن این رشته بدون پرداخت شهریه وجود داره یا خیر با تشکر

  • سلام
    بله برای کسی که استخدام ارتش یا سپاه نیست امکان خواندن این رشته بدون پرداخت شهریه وجود دارد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید