ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

sddddddd  جدیدترین و پربازدیدترین مقالات نمایه شده در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) با موضوع پرستاری بررسی و معرفی شد.

جدیدترین مقاله‌ نمایه‌شده در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) با موضوع پرستاری، مقاله‌ «کیفیت مراقبت پرستاری در پرستاران بخش مراقبت ویژه کووید-۱۹ مراکز آموزشی درمانی اراک در سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰» است که با همکاری ۴ نویسنده در مجله حیات منتشر شده است.

هدف این مقاله تعیین کیفیت مراقبت پرستاری در پرستاران بخش مراقبت ویژه کووید-۱۹ بوده است. این مقاله که به روش مطالعه توصیفی-مقطعی انجام شده است، نشان می‌دهد که میانگین و انحراف معیار نمره کیفیت مراقبت پرستاری ۷۴/۷± ۸۳/۸۳ بوده است که با توجه با بالاتر بودن نسبت به نمره میانه ابزار (۵/۶۲) مطلوب ارزیابی می‌شود. در آخر این مقاله به این نتیجه می‌رسد که باتوجه به ارتباط معنادار بین کیفیت مراقبت پرستاری با نوع استخدام، سن و سابقه کار شرکت کنندگان در این پژوهش، توصیه می‌شود مدیران حوزه سلامت با لحاظ کردن تجربه پرستاران متبحر در بخش‌های ویژه گامی مؤثر در تدوین سیاست‌های لازم در جهت ارتقای کیفیت مراقبت پرستاری بردارند.

تجزیه و تحلیل مقالات جدید علمی فارسی با موضوع پرستاری

جدول ۱، جدیدترین مقالات فارسی مرتبط با پرستاری را نشان می‌دهد. براین اساس ۵ مقاله‌ی عنوان شده در جدول ۱ به‌ترتیب جدیدترین مقالات فارسی مرتبط با پرستاری هستند

 

62809453

تجزیه و تحلیل مقالات پربازدید علمی فارسی با موضوع پرستاری

جدول ۲، مقالات فارسی با موضوع پرستاری که بیشترین بازدید را داشته‌اند، نشان می‌دهد. براین اساس ۱۰ مقاله‌ عنوان شده در جدول ۲ به‌ترتیب پربازدیدترین مقالات فارسی مرتبط با پرستاری هستند.

 

62809455

 

کلمات کلیدی مقالات فارسی با موضوع پرستاری

کلمات کلیدی عصاره هر مقاله است و نویسنده موضوعات مقاله خود را در کلمات کلیدی نشان می‌دهد.

شکل ۱، کلمات کلیدی به‌کار رفته در مقالات فارسی با موضوع پرستاری را نشان می‌دهد.

 

62809454

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید