ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

مدیرکل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از راه اندازی کارشناسی ارشد مامایی و دکترای تخصصی بهداشت محیط در این دانشگاه برای نیمسال تحصیلی جدید خبر داد.
شهرام اعتمادی فر اظهار کرد: مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجو در مقطع ارشد مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت شده و پیش بینی می شود این دانشگاه در مهر امسال اقدام به پذیرش دانشجو در این مقطع کند. تعداد پذیرش دانشجو برای این ترم تحصیلی پنج نفر می باشد.
وی تعداد پذیرش دانشجوی روزانه و شبانه در مقطع دکترای بهداشت محیط را منوط به موافقت و اعلام شورای گسترش وزارت بهداشت عنوان کرد و افزود: پذیرش دانشجو در این مقطع و رشته تا نیمسال دوم مشخص می شود.
اعتمادی فر در ادامه راه اندازی رشته های اتاق عمل، پرستاری سالمندی و فوریت های پزشکی در مقطع ارشد را نیاز استان بیان و اظهار کرد: از آنجا که توسعه تحصیلات تکمیلی، ارتقای سطح علمی و امکانات و تجهیزات دانشگاه ها را به دنبال دارد، دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد راه اندازی رشته های جدید در مقطع کاردانی و کارشناسی را به حاشیه رانده و در تلاش برای راه اندازی رشته های مورد نیاز استان و آمایشی (مطایق با نیاز سرزمین) در مقاطع ارشد و دکترای حرفه ای و تخصصی پژوهشی است.
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: در این دانشکده رشته های بیوتکنولوژی و مهندسی بافت ، دکترای سلولی -کاربردی و سایر رشته های مرتبط با گروه ژنتیک تدریس می شود.
وی با بیان دریافت موافقت اصولی برای راه اندازی دانشکده فناوری های نوین در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد یادآور شد:چارت سازمانی این دانشکده در حال ابلاغ و اعضای هیات علمی نیز در حال تکمیل است.
اعتمادی فر بیان کرد: از مهر امسال فعالیت این دانشکده آغاز و حدود 50 دانشجوی رشته های بیوتکنولوژی و دکترای مهندسی بافت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در این دانشکده مستقر می شوند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید