ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

دکتری تخصصی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دوره ای است که منجر به تربیت نیروی متخصص و متعهد در مقطع دکتری رشته مذکور می گردد هدف اصلی از ایجاد این دوره پاسخگوئی به نیازهای جامعه برای تحقق بخشیدن به استقلال و تقویت بنیه علمی دانشگاه ها و اداره واحدهای بهداشتی درمانی در جمهوری اسلامی ایران می باشد.
فارغ التحصیلان دوره دکترای مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی با اطلاعاتی که در این دوره کسب می کنند، قادر خواهند بود در مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی به تدریس و پژوهش در زمینه های مدیریت ، برنامه ریزی و ارزشیابی خدمات بهداشتی و درمانی بپردازند. همچنین فارغ التحصیلان این دوره می توانند در فعالیتهای ستادی و اجرایی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و موسسات تحقیقاتی و بهداشتی ، شبکه های بهداشتی درمانی ، بیمارستانهای تخصصی و آموزشی و واحدهای برنامه ریزی بهداشتی درمانی کشور بکار اشتغال ورزند.

 

 

 

مطالب مرتبط:

مواد امتحانی وضرایب مربوطه دکتری مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
مدارک موردپذیرش دکتری مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
طرح درس دکتری مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
دانلود سوالات مدیریت خدمات بهداشتی
کلاس کنکور دکتری مدیریت خدمات بهداشتی
جزوات نفرات برتردکتری مدیریت خدمات بهداشتی
آزمون هاي کشوری دکتری مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
ظرفیت پذیرش دکتری مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (صادق بیگناه)

  باسلام ، من سوالی دارم که خیلی برای آیندم مهمه. خواهش میکنم دقیق جواب بدید ، الان در یک نهاد دولتی با یکی از فوق لیسانس هام مشغول به کار هستم اما برای آینده ام هدف دیگه ایی دارم و میخام با مدرک دکتری شغل دومی داشته باشم یا تغییر اداره بدم و یا شغل بهتری در همون اداره داشته باشم . من متاسفانه یا خوشبختانه 3 تا ارشد دارم (2تا غیردولتی و یکی دولتی ) که برای دکتری نمیخام هیچکدوم رو ادامه بدم. دوتاش بدون پایان نامه هست و یکی هم که پایان نامه داره ربطی به رشته های دلخواه من نداره . من 5تا رشته در دکتری رو میتونم ادامه بدم ( البته بیشتراز پنجتاس ولی از این 5 تا بیشتر خوشم میاد) من به ترتیب حروف الفبا مینویسم : 1.بیولوژِی تولیدمثل 2. تغذیه 3 سالمند شناسی 4. سلامت دربلایا وفوریت ها 5.مدیریت خدمات بهداشتی درمانی . من از شما درخواستم اینکه دوتا رنکینگ به من بدید یکی بر طبق کسب درآمد و پول هست(از درآمدزاترین تاکم درآمدترین) و دیگری بر طبق راحتی در قبولی( از راحتترین به سختترین) به عنوان مثال : برحسب درآمدزایی: 1. مدیریت خدمات 2.تغذیه و.......5. سالمند شناسی یعنی مدیریت خدمات از همه درآمد بیشتری داره و سالمند شناسی از همه کمتره و بر حسب آسانی در قبولی : 1. تغذیه 2. سالمند شناسی ....5. بیولوژی یعنی قبولی در تغذیه از همه راحتتره وقبولی در بیولوژی از همه سختتره. میدونم کاری که ازتون خواستم یه مقداراذیتتون میکنه و سخته و شاید یه عده بگن جنس این رشته ها با هم متفاوته ولی شما از بالا به همه رشته ها نگاه می کنید و به همه رشته ها اشراف دارید . من هم واقعا این قضیه برام مهمه هم برای آینده ام هم برای آینده کاریم و دیگه نمیخام مثل کارشناسی ارشد از این شاخه به اون شاخه بپرم . با تشکر

 • سلام
  به ترتیب
  تغذیه ، تولیدمثل، مدیریت درآمدزاترین
  بلایا ، مدیریت ، سالمندی راحتترینه برای قبول شدن

 • مهمان (احسان نظری)

  سلام وت بخیر. چون اطلاعات روشنی نیافتم از شما می پرسم. آیا فردی که ارشد مدیریت از وزارت علوم داشته باشه میتونه مدیریت خدمات بهداشتی _مقطع دکتری بخونه؟

 • سلام
  بله میتونه

 • مهمان (رستمی)

  چند درصد قبولی ازمون و چند درصد مصاحبه اس؟

 • 50-50

 • مهمان (رستمی)

  ایا بنده با مدرک کارشناسی ارشد پرستاری گرایش اموزش داخلی جراحی می تونم دکترا مدیریت خدمات بهداشتی درمانی بخونم؟

 • بله میتونید

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید