ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 درباره رشته دکتری فارماسیوتیکس

دکتری تخصصی فارماسیوتیکس یکی از شاخه های تخصصی رشته داروسازی می باشد و بالاترین مقطع تحصیلی دانشگاهی در این رشته است که به آن مدرک اعطا می گردد. رشته فارماسیوتیکس دربرگیرنده مباحث مختلف آموزشی و پژوهشی مرتبط با فرمولاسیون انواع فرآورده های دارویی، کنترل های مختلف فیزیکوشیمیایی و میکروبی داروها و فرآورده های دارویی، و همچنین آنالیز و بررسی های فارماکوکینتیکی داروها می باشد.
دانش آموختگان دوره دکتری تخصصی رشته فارماسیوتیکس می توانند در امر تدریس، پژوهش و مدیریت در دانشکده های داروسازی سراسر کشور ، مراکز تحقیقاتی و ستادی مرتبط با رشته و همچنین صنایع داروسازی کشور به عنوان افرادی متخصص و مجرب ایفای نقش نمایند.

با توجه به پیشرفتهای جدید و چشمگیر حاصله در رشته فارماسیوتیکس در سطح جهان به ویژه در کشورهای پیشرفته لازم است که دانش روز در داخل کشور نیز بومی شود و از آن به منظور ارتقای توان علمی و پژوهشی فارغ التحصیلان این رشته و استفاده بهینه از آنها در مراکز دانشگاهی و همچنین صنایع دارویی داخل کشور استفاده شود. بدین ترتیب لازم است که در ده سال آینده با تربیت متخصص رشته فارماسیوتیکس ، موجب ارتقای سطح علمی این رشته در کشور شد و درمیان کشورهای آسیایی در رتبه های اول قرار گیریم و همچنین گامی بزرگ در راستای ایجاد تحولات اساسی و بنیادی در این رشته و دستیابی به اشکال دارویی کارآمدتر و همگام با فن آوری های روز دنیا برداشت.

 

 

 

مطالب مرتبط:

مواد امتحانی و ضرایب مربوطه دکتری فارماسیوتیکس

مدارک مورد پذیرش دکتری فارماسیوتیکس

مصاحبه صوتی با رتبه های برترمجموعه دکتری داروسازی

کلاس کنکور دکتری فارماسیوتیکس

جزوات نفرات برتردکتری فارماسیوتیکس

منابع دکتری فارماسیوتیکس وزارت بهداشت

آزمون های كشوری فارماسیوتیکس

ظرفیت پذیرش دکتری فارماسيوتيكس

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید