ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، کلاس نکته و تست بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی موسسه معین از شنبه 19 و یکشنبه 20 فروردين 1402 ساعت 17 الی 21 به صورت آنلاین برگزار می شود.

این کلاس ویژه آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت می باشد و آقای دکتر جعفرنژاد مدرس مجرب آزمون وزارت بهداشت تدریس مطالب را عهده دار هستند.
متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته های علوم آزمایشگاهی می توانند از محتوای ارائه شده در این کلاس استفاده نمایند.
در دوره جمع بندی بیش از 600 تست تالیفی و نکته دار توسط استاد جعفرنژاد به صورت مفهومی بررسی و حل می شود و دانشجویان می توانند همزمان با کلاس سوالات خود را از استاد بپرسند، همچنین در صورت داشتن اشکال درسی پس از جلسه کلاس نیز می توانند با طرح سوال خود در گروه تلگرام کلاس از راهنمایی های دکتر جعفرنژاد بهره مند گردند.
زمان برگزاری دوره جمع بندی بیوشیمی شنبه ها ساعت 17 الی 21 و زمان برگزاری دوره جمع بندی زیست سلولی و مولکولی یکشنبه ها ساعت 17 الی 21 می باشد.
لازم به ذکر است کلاسهای جمع بندی به صورت آنلاین برگزار می گردد و جزوات مربوط قبل از شروع کلاس توسط مؤسسه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید