ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

دانشگاه الزهرا(س) اعلام کرد: این دانشگاه  به شیوه استاد محور مبتنی بر رفع نیاز های کشور برای سال تحصیلی۱۴۰۳-۱۴۰۲ در مقطع دکتری دانشجو پذیرش می کند.

کسب میانگین کل ۱۶ و بالاتر در دوره کارشناسی و میانگین کل ۱۷ و بالاتر (بدون احتساب نمره پایان نامه) در دوره کارشناسی ارشد مرتبط از جمله شرایط ثبت نام در فراخوان فوق است البته این شرط در مورد متقاضیان که میانگین کل کارشناسی پیوسته آنها کمتر از ۱۶ و یا میانگین کل کارشناسی ارشد (بدون احتساب پایاننامه)آنها کمتر از ۱۷ باشد، میانگین همترازی طیق آخرین اطلاعات موجود در پرتال سازمان سنجش، محاسبه خواهد شد.

همچنین ملاک ارزیاب معدل دانشجویان دوره کارشناس ارشد پیوسته، معدل کل دوره با رعایت حداقل ۱۷ یا معدل همتراز شده دوره یادشده طیق آخرین اطلاعات موجود در پرتال سازمان سنجش (بدون احتساب نمره پایاننامه) است.

از تاریخ دانش آموختگی متقاضیان فوق تا اول مهر سال پذیرش در دوره دکتری، بیش از دو سال نگذشته باشد و در مقطع کارشناسی ارشد از میان دانشگاههای معتبر وزارت علوم دانش آموخته شده باشد یا در مهلت مقرر دانش آموخته شود.

پذیرش افراد واجد شرایط در همان رشته تحصیلی یا رشته های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی، به تشخیص گروه آموزش و تائید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان پذیر است. مدرک کارشناسی مدنظر در این آیین نامه باید پیش از مدرک کارشناس ارشد مرتبط اخذ شده باشد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید