ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

کلید نهایی سه آزمون شامل «آزمون ارزیابی و ارتقاء دانش‌آموختگان داروسازی خارج از کشور»، «آزمون ملی دندانپزشکی خارج از کشور» و «آزمون ارزیابی علمی دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه‌های داخل» در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

 

این آزمون‌ها بر اساس تقویم آموزشی آزمون‌های وزارت بهداشت روز پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ماه برگزار شدند. 

دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی درباره کلید سؤالات آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور توضیاحتی ارائه داد. بر این اساس، گزینه‌های «الف» و «ب» در پرسش شماره ۵۳ صحیح است. همچنین گزینه‌های «الف» و «جیم» در پرسش شماره ۹۱ که مربوط به درس «پروتزهای دندانی» است، صحیح هستند. بنابر اعلام دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی، سایر اعتراض‌ها پذیرفته نشدند.

دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی درباره آزمون ارزیابی و ارتقاء دانش‌آموختگان داروسازی خارج از کشور توضیحاتی ارائه داد. بر این اساس، پرسش شماره ۲ از امتحان حذف شد. همچنین گزینه «دال» در پرسش‌های شماره ۹۹ و ۱۰۴ صحیح است.

داوطلبان آزمون ارزیابی علمی دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه‌های نسبت به رشته دندانپزشکی و پزشکی اعتراضی وارد نکرده‌اند. پرسش ۷۳ در آزمون رشته داروسازی حذف شده است. همچنین گزینه‌های «ب» و «دال» در پرسش شماره ۲۸ رشته داروسازی حذف صحیح هستند.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید