ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

13980415000830 Test PhotoNدانشگاه‌های علوم‌پزشکی ملزم به برگزاری آزمون سطح‌بندی زبان انگلیسی برای دانشجویان نوورود هستند.

 

دکتر ابوالفضل باقری‌فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای خطاب به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی، برگزاری آزمون سطح‌بندی زبان انگلیسی برای تمام دانشجویان نوورود به مراکز آموزشی را ابلاغ کرد.

این ابلاغیه بر اساس مصوبه هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم‌پزشکی مورخ ۶ تیر ماه سال جاری در ارتباط با «نحوه ارائه درس زبان پیش‌دانشگاهی برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با توجه به حذف دروس عمومی از کنکور» اعلام شده است.

هدف از برگزاری این آزمون، ارزیابی میزان تسلط دانشجویان به زبان انگلیسی با توجه به رشته تحصیلی است. اگر دانشجویان نتوانند حد نصاب لازم را کسب کنند، می‌بایست واحد درسی «زبان پیش‌دانشگاهی» را سپری کنند. 

در متن نامه معاون آموزشی وزارت بهداشت آمده است: «آزمون سطح‌بندی زبان توسط دانشگاه پذیرنده دانشجو طراحی و اجرا شود و براساس نتایج آزمون و رشته تحصیلی با نظر شورای آموزشی دانشگاه، دانشجویانی که مشمول گذراندن درس زبان انگلیسی هستند، مشخص شوند.»

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید