ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری از امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ در سایت گلستان انجام می‌ شود.

تحصیل همزمان دانشجو در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یک دانشگاه دیگر و یا در دانشگاه پیام نور با عنوان رشته دوم بلامانع است مشروط بر آنکه هر دو ورود او بر اساس کنکور سراسری نباشد سال ورودشان متفاوت باشد و حداقل یکی از این تحصیلات به شیوه آموزشی الکترونیکی باشد.
مطابق بند ۲ دستورالعمل سازمان سنجش کشور پذیرفته شدگان به شرط اخذ و ارائه مدارک تحصیلی دیپلم نظام آموزشی جدید (۳-۳-۶) اعم از شاخه های نظری فنی و حرفه ای کار و دانش پیش دانشگاهی (نظام سالی - واحدی یا ترمی واحدی حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ یا دیپلم دوره چهارساله متوسطه نظام قدیم یا مدرک کاردانی فوق) (دیپلم دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یا کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در کد رشته محل قبولی خواهند بود.
ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری از امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ لغایت ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در سایت گلستان به آدرس https://reg.pnu.ac.ir انجام می‌ شود.

پذیرفته شدگانی که کد رشته محل قبولی قبلی آنها سال تحصیلی (۱۴۰۳-۱۴۰۲) دانشگاه پیام نور بوده و براساس لیست بهمن ماه سازمان سنجش آموزش کشور دارای شماره دانشجویی هستند، به کدرشته قبولی جدید معرفی شده و به صورت تغییر رشته انتقال یا انتقال توام با تغییر رشته به محل کد قبولی جدید به صورت سیستمی در سامانه جامع گلستان اصلاح می شوند.

پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه در صفحه اول سایت گلستان وارد سامانه آموزشی گلستان شوند و نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک اقدام کنند.
با توجه به اینکه مراحل ثبت نام اولیه و انتخاب واحد این دوره غیر حضوری بوده لازم است دانشجویان جهت احراز هویت تطبیق اصل مدارک بارگذاری شده و تحویل اصل مدرک دیپلم به آموزش مرکز واحد مراجعه کنند حداکثر مهلت مراجعه حضوری از تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ تا تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید