ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

سازمان امور دانشجویان از سال گذشته در یک سبد جامع بورسی 13 بورس مختلف را برای حمایت از دانشجویان کشور در نظر گرفته است، بورس‌هایی که بعضی از آنها می‌توانند آینده شغلی دانشجو را تضمین کنند یا بعضی دیگر حقوق ماهانه برای دانشجو حین تحصیل به‌همراه داشته باشند و حتی کار را برای اعزام دانشجویان مستعد به خارج از کشور و بورسیه شدن آنها راحت کنند.

بیشتر بخوانید
  • مدیرکل بورس خبرداد: برنامه وزارت علوم برای معرفی بورس‌های دانشجویی به صاحبان صنایع

در این راستا شرکت ملی نفت ایران اقدام به اعطای بورس دانشجویان دکتری در قالب بورس «شهید تندگویان» کرده است. شرکت ملی نفت ایران (NIOC) به عنوان یکی از بزرگترین و موثرترین نهادهای صنعتی کشور، همواره به دنبال رویکردهای نوین و ارتقاء فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف مرتبط با بخش بالادستی صنعت نفت و گاز بوده است. در قرن حاضر، جهان با شتاب فزاینده‌ای به سمت تحول دیجیتال و استفاده از فناوری‌های نوین مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین،  بلاک‌چین و گذار انرژی (هیدروژن، مدیریت کربن و ...) حرکت می‌کند. این فناوری‌ها توانمندی‌هایی را  برای افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و بهبود عملیات در حوزه نفت و گاز ارائه خواهند کرد.

شرکت ملی نفت ایران دانشجویان منتخب دکتری بورسیه می‌کند

به همین منظور شرکت ملی نفت ایران با درک پیشرفت‌های جاری و اهمیت این تحولات، اقدام به تعامل موثر با محققان و دانشجویان برتر کشور نموده، با زمینه‌سازی هرچه بهتر تحقیق و پژوهش دانشجویان در این حوزه‌ها، به بهبود و نوآوری در صنعت نفت می‌پردازد. در این چارچوب شرکت ملی نفت ایران قصد دارد ضمن حمایت از دانشجویان دکتری منتخب، با ارائه بورس پژوهشی، سطح تحقیقات علمی و پژوهش‌های جاری در حوزه‌های فناوری‌های نوین و مرتبط با صنعت نفت و گاز را ارتقاء دهد.

محمد محمدی مسعودی مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان در خصوص جزئیات این بورس برای سال تحصیلی جدید به خبرنگار تسنیم گفت: این بورس پشتیبانی مالی طی دوره تحصیل به مدت حداکثر 36 ماه، فراهم‌سازی امکان ارائه نتایج و دستاوردها در سطح شرکت ملی نفت ایران و فراهم‌سازی امکان تجاری سازی دستاوردها از طریق معرفی به پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز را در دستور کار خود دارد.

ثبت نام بورس شهید تندگویان تا 7 خرداد تمدید شد

وی با اعلام خبر تمدید بورس شهید تندگویان تا 7 خرداد ماه سال جاری افزود: متقاضیان این بورس  باید دانشجوی دکتری در یکی از دانشگاه‌‎ها / موسسات آموزش عالی کشور باشند،‌ آزمون جامع را گذرانده و از پروپوزال خود دفاع کرده باشند و از تاریخ دفاع از پروپوزال آنها بیش از 3 ماه نگذشته باشد.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید