ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نیمه دوم سال جاری به دنبال ایجاد زیرساخت‌ها و سازوکارهای لازم برای عرضه خدمات مراکز عضو به مشتریان خارج از کشور است.
برنامه فعالیت‌های این شبکه برای سال ۹۸ تدوین شده و به تصویب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز رسیده است. بر اساس آن، شبکه آزمایشگاهی به منظور توسعه بازار خدمات آزمایشگاهی مراکز عضو، برنامه‌های انگیزشی متنوعی را برای ترغیب پژوهشگران، صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان در نیمه دوم سال جاری اجرا خواهد کرد.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که به منظور توسعه کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی کشور تشکیل شده و فعالیت می‌کند، در حدود ۴۰۰ مرکز آزمایشگاهی تخصصی سراسر کشور را تحت پوشش دارد.
ورود به بازار خدمات آزمایشگاهی خارجی به‌ویژه کشورهای همسایه و وجود دانشگاه‌های متعدد و حضور تعداد قابل توجه پژوهشگران در کشورهای همسایه، فرصت ارزشمندی را برای مراکز آزمایشگاهی ایران فراهم کرده و شبکه آزمایشگاهی ایجاد زیرساخت‌ها و سازوکارهای لازم برای عرضه خدمات این مراکز به مشتریان خارج از کشور را در برنامه کاری سال ۹۸ خود قرار داده است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید