ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی گفت: در حال حاضر کلیه اعضای هیأت علمی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و جهاد دانشگاهی و پیام نور می‌توانند از شبکه آزمایشگاهی استفاده کنند ضمن آنکه یارانه‌هایی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در نظر گرفته شده است.
دکتر رضا اسدی‌فرد اظهار کرد: در آغاز راه ۸۰ مرکز آزمایشگاهی عضو این شبکه بوده‌اند ولی در دور جدید فعالیت این آزمایشگاه که در سال ۹۳ بوده است، فعالیت‌های این شبکه گسترش یافت.
وی با تأکید بر اینکه محدودیت فعالیت در دور جدید فعالیت شبکه آزمایشگاهی برداشته شد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیش از ۵۵۰ مرکز با این شبکه همکاری دارند و پوشش جغرافیایی این شبکه ۳۱ استان و ۶۷ شهر کشور را شامل می‌شود.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با اشاره به زیرساخت‌های ایجاد شده از سوی این شبکه ادامه داد: در این شبکه فعالیت‌هایی در حوزه کارهای تحقیق و توسعه‌ای، کنترل کیفی، تست استاندارد محصولات وارداتی و صادراتی ارائه می‌شود؛ ضمن آنکه در حال حاضر ۴۳ درصد از اعضای این شبکه را بخش خصوصی تشکیل می‌دهد.
اسدی‌فرد این اقدام را در راستای کمک به دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها برای تأمین هزینه‌های آزمایشگاهی ذکر کرد و یادآور شد: بر این اساس ما برای هفت گروه از مشتریان شبکه آزمایشگاهی راهبردی یارانه استفاده از خدمات آزمایشگاهی را در نظر گرفته‌ایم.
وی این یارانه را از ۲۰ تا ۹۰ درصد ذکر کرد و در این باره توضیح داد: اساتید و دانشجویان دوره دکتری مشمول یارانه ۴۰ درصدی می‌شوند. از سوی دیگر تا سال ۹۶ تنها اساتید دانشگاه‌های ۱۰۰ دانشگاه برتر کشور مشمول این یارانه می‌شدند ولی در حال حاضر همه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های وزارت علوم، وزارت بهداشت، جهاد دانشگاهی و پیام نور می‌توانند از یارانه این شبکه بهره‌مند شوند.
اسدی فرد همچنین از اختصاص یارانه آزمایشگاهی به دانشجویان دوره‌های دکتری و پسادکتری خبر داد و یادآور شد: این دست از مشتریان مشمول یارانه ۴۰ درصدی شبکه آزمایشگاه می‌شوند.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با بیان اینکه در سال جاری هر عضو هیأت علمی به میزان ۱۰ میلیون تومان از خدمات آزمایشگاهی این شبکه بهره مند شده است، اظهار کرد:‌ در گذشته دسته‌بندی مشتریان این شبکه شامل اعضای آزمایشی، اعضای قطعی و اعضای غیرعضو بودند ولی با تغییرات و اصلاحات انجام شده سیستم جدیدی برای سطح‌بندی عضویت در این شبکه تعریف شده است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید