ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر از مجموعه وزارت بهداشت شامل این بخشنامه (تبدیل وضعیت ایثارگران) می شدند، افزود: تا پایان سال افرادی که مشمول این بخشنامه می‌شوند تبدیل وضعیت شوند.
بهروز رحیمی با اشاره به بند «د» تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ درباره تبدیل وضعیت ایثارگران افزود: این موضوع همیشه مورد توجه وزارت بهداشت بوده اما متاسفانه با توجه به نامه ارسالی سازمان مدیریت برنامه و بودجه در مورد عدم استخدام و تبدیل وضعیت‌ها در استان‌ها و تفسیر به رأی این سازمان، کمی با چالش مواجه شده بود که خوشبختانه رفع شد و درحال پیگیری تغییر وضعیت استخدامی ایثارگران وزارت بهداشت هستیم.
وی ادامه داد: از مدت‌ها قبل مذاکرات بسیاری برای لغو و اصلاح این نامه با سازمان برنامه بودجه و فراکسیون ایثارگران در مجلس داشتیم هرچند که اقدامات ما متوقف نشده بود و دانشگاه‌های علوم پزشکی درحال تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر خود هستند.
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر از مجموعه وزارت بهداشت شامل این بخشنامه (تبدیل وضعیت ایثارگران) می شدند، افزود: در تلاش هستیم که انشالله تا پایان سال افرادی که مشمول این بخشنامه می‌شوند تبدیل وضعیت شوند.
رحیمی اظهارداشت: تبدیل وضعیت این همکاران در دانشگاه‌های علوم پزشکی سرعت بسیار زیادی گرفته و گزینش نیز در انجام و تسریع کار آنها بسیار تلاش می‌کند همچنین مجموعه مدیریت منابع انسانی ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه‌ها نیز در قالب کارگروه های تخصصی به سرعت در حال انجام این مساله هستند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید