ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

تاکنون تعداد ۱۰ هزار و ۲۱۲ محصول نانویی در بانک محصولات نانو به ثبت رسیده که این محصولات مربوط به ۳۲۹۵ شرکت از ۶۴ کشور مختلف جهان است.
گسترش فناوری‌های نو مانند فناوری نانو منجر به عرضه محصولات جدیدی به بازارهای جهانی شده است که دارای ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی به نسبت محصولات عادی هستند؛ چرا که این محصولات به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند، کیفیت زندگی را ارتقا می‌دهند و در بازارهای مختلف با استقبال گسترده رو به رو شده‌اند.
با توجه به اهمیت فناوری نانو و لزوم پایش فعالیت‌های انجام شده در این حوزه، استت نانو به عنوان بانک اطلاعاتی ویژه محصولات نانویی از سوی ستاد نانو راه‌اندازی شد. ماموریت این بانک جمع‌آوری، طبقه‌بندی، تحلیل و انتشار اطلاعات درباره محصولاتی است که مبتنی بر فناوری نانو هستند.
مخاطبان اصلی این بانک اطلاعاتی سیاستگذاران، صنعتگران و محققان هستند که می‌توانند اطلاعات لازم را به فراخور نیازشان از این بانک دریافت کنند.
به نقل از ستاد نانو، بر اساس آخرین آمارهای بانک محصولات استت‌نانو، تاکنون تعداد ۱۰ هزار و ۲۱۲ محصول نانویی در بانک محصولات نانو به ثبت رسیده که این محصولات مربوط به ۳۲۹۵ شرکت از ۶۴ کشور مختلف جهان است.
صنعت الکترونیک با ۱۹۳۵ محصول از ۱۳۶ شرکت (۲۶ کشور) بیشترین سهم را در تولید محصولات دارد و پس از آن پزشکی با ۱۲۳۶ محصول از ۵۱۵ شرکت (۴۶ کشور) در رتبه دوم قرار دارد. صنعت ساختمان با ۱۰۵۷ محصول از ۵۳۹ شرکت (۴۹ کشور) و لوازم آرایشی با ۹۲۲ محصول از ۲۸۷ شرکت ( ۳۱ کشور) در رتبه سوم و چهارم قرار گرفته‌اند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید