ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

نوزدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو طی دو مرحله آزمون علمی و مصاحبه، در دی‌ماه جاری برگزار خواهد شد.
مرحله اول به‌صورت آزمون آنلاین تستی- تشریحی در روز ۲۵ دی‌ماه برگزار می‌شود و داوطلبانی که حدنصاب لازم را کسب کنند، وارد مرحله مصاحبه تدریس خواهند شد که در نیمه دوم بهمن‌ماه برپا خواهد شد.
مهلت ثبت‌نام در این رویداد تا ۲۴ دی ماه جاری تعیین شده است.
آزمون مرحله اول بر روی سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان در یک بازه زمانی مشخص می‌توانند با مراجعه به سایت آموزش، در آزمون شرکت کنند. با توجه به اینکه آزمون آنلاین بر روی سایت آموزش فناوری نانو برگزار می‌شود، ضروری است داوطلبین آزمون عضو سایت آموزش فناوری نانو باشند.
شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حداقل ۵۰ درصد از نمره آزمون مرحله اول، هم در بخش تستی و هم در بخش تشریحی شوند، برای مصاحبه توانمندی تدریس دعوت می‌شوند. در مرحله مصاحبه، توانمندی تدریس شرکت‌کنندگان تعیین‌شده و در صورت کسب شرایط تدریس توسط داوطلب، تراز تدریس (الف، ب، ج) و زمینه تدریس (دانش‌آموزی، دانشجویی) مشخص می‌شود.
اعتبار گواهی تدریس از زمان صدور آن دو سال است که در صورت فعالیت مدرسان مطابق با آیین‌نامه شبکه مدرسان، قابل تمدید است.
کلیه علاقه‌مندان از رشته‌ها، گرایش‌ها و مقاطع تحصیلی مختلف می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند. افرادی که موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو می‌شوند، می‌توانند در تعامل با نهادهای ترویجی در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی، به تدریس در رویدادهای آموزشی – ترویجی اقدام کنند.
به نقل از ستاد نانو، همچنین زمینه همکاری مدرسان نانو با سایت آموزش فناوری نانو، بخش‌های مختلف بنیاد آموزش فناوری نانو و بخش ترویج صنعتی وجود دارد. در هر سال تحصیلی، فعالیت مدرسان نانو مطابق با آیین‌نامه شبکه مدرسان رصد شده و بر اساس امتیازهای تعلق گرفته به ایشان، رتبه‌بندی و تمدید گواهی تدریس صورت می‌گیرد.
منابع آزمون مرحله اول، ۵۴ مقاله از مقالات منبع یازدهمین مسابقه ملی نانو از سایت آموزش فناوری نانو، به همراه بخش‌هایی از کتاب محصولات نانو ساخت ایران است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید