ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور اعلام کرد: دانش‌آموختگان مقطع دکتری برای دریافت پروانه تخصصی اشتغال نیاز به ۳۰۰ ساعت کاروزی و گذراندن دوره کارگاهی نخواهند داشت.

پیرو اطلاعیه‌های قبلی، این سازمان به متقاضیان پروانه تخصصی اعلام کرد: کسانی که دانش‌آموختگان مقطع دکتری بوده و نیز کسانی که قبلا در این سازمان تشکیل پرونده داده‌اند، نیاز به ۱۵۰ ساعت کاروزی و همچنین ۱۵۰ ساعت کارگاه و دوره نظری نخواهند داشت.
این جمعیت از طریق درگاه ملی مجوزها ثبت‌نام کرده و مدارک حرفه‌ای و خارج از دانشگاه را ارسال کنند تا در کمیسیون مربوطه بررسی شود؛ دستورالعمل دوره‌ها، کارگاه‌ها و کارورزی با نرخ مصوب نیز به زودی اعلام می‌شود تا قبل از اعلام شیوه‌نامه و سرفصل‌ها در هیچ کارگاه و نیز دوره کاورزی ثبت نکنند.
سازمان نظام روانشناسی و مشاوره پیش از این هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که متقاضیان پروانه تخصصی اشتغال با مراجعه به درگاه ملی مجوزها تقاضای خود را ثبت کرده و از مراجعه حضوری به سازمان نظام روان شناسی و مشاوره خودداری کنند.
به تقاضاهایی رسیدگی می‌شود که فقط از طریق درگاه ملی مجوزها ارسال شده باشد؛ کسانی که قبلا تشکیل پرونده داده‌اند نیز با مراجعه به درگاه ملی مجوزها ثبت‌نام کنند تا از طریق درگاه نام‌برده به درخواست قبلی متصل شوند.
وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد: ثبت درخواست مجوز پروانه اشتغال مشاوره روانشناسی از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور امکان‌پذیر شد.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید