ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

170535277 رییس مرکز ملی تحقیقات آموزش پزشکی به استقبال وزارت بهداشت از صاحبان ایده و فناوری‌های نوین برای ثبت اختراعات اشاره کرد و گفت: طرح رتبه‌بندی و ارتقاء اعضای هیات‌علمی به منظور ارتقاء اساتید، افزایش روند تولید علم در دستور کار قرار گرفته است.

احسان شریفی پور روز دوشنبه در یک نشست خبری که در این مرکز برگزار شد، افزود: طرح رتبه بندی و ارتقای اعضای هیات علمی در ۱۸ ماه گذشته با حضور ۴۰۰ استاد مورد بررسی و تایید وزیر بهداشت قرار گرفته و بزودی در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی می شود.

وی اظهار داشت: حدود ۷۰ دانشگاه علوم پزشکی بر اساس ادغام سیستم آموزش در نظام سلامت در کشور فعال هستند و طرح رتبه های این دانشگاهها نیز در حال تدوین بوده و تا پایان امسال در اختیار وزارت بهداشت قرار می گیرد تا فضای رقابتی سالم از لحاظ تولید علم و محتوا ایجاد شود.

شریفی‌پور با اشاره به ضرورت بکارگیری فناوری‌های نوین پزشکی مانند هوش مصنوعی، شبیه‌سازها در سیستم‌های آموزشی کشور، تصریح کرد: ایران از نظر تولید و جایگاه علمی در رتبه‌های خوبی قرار دارد و در این زمینه نیز می تواند توانمندتر باشد.

به گفته وی، در حال حاضر برای جذب صاحبان ایده و فناوریهای نوین پزشکی، "مرکز نوآوری" در مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی ایجاد شده که پس از بررسی‌های مورد نیاز به صورت هوشمندانه وارد مرحله تجاری‌سازی می‌شوند.

 

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید