ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از ارائه فرصت جدید ثبت‌نام آزمون‌ کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۳ در اسفندماه ۱۴۰۲ خبر داد.

آزمون سه تک‌درس مجازی دانشجویان علوم پزشکی برگزار می‌شود

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: فرصت جدید برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۳ در اسفندماه فراهم می‌شود که زمان قطعی آن از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی گفت: فرصت ثبت نام در پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ ابتدا در روزهای ۳ تا ۹ دی تعیین شده بود که پس از تمدید فرصت جدیدی از ۳ تا ۹ بهمن ۱۴۰۲ در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

نوروزشمسی خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست‌های داوطلبان به منظور تمدید فرصت ثبت نام در آزمون دستیاری، فرصت جدیدی برای داوطلبان در اسفندماه ۱۴۰۲ ارائه می‌شود که زمان قطعی آن از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

به گزارش مهر، پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ مبتنی بر قوانین و مقررات موجود (بر اساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی) در ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

همچنین آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۳ در روزهای ۱۰ و ۱۱ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید