ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

نتایج متاخرین مصاحبه آزمون دکترای تخصصی، دوره های بدون آزمون، پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان هفته جاری (17 دی) اعلام می شود.


زمان و چگونگی مراجعه پذیرفته‌شدگان این مرحله برای ثبت‌نام در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش، در اعلامیه ای جداگانه در زمان اعلام نتایج به اطلاع پذیرفته‌شدگان می‌رسد.
نتیجه آزمون اختصاصی واحدهای بین‌الملل و برون ‌مرزی 1395 دانشگاه آزاد نیز تا پایان هفته جاری منتشر می شود.
علیرضا وحیدی افزود: اعضای هیات علمی که در سال‌های گذشته از مربی یار به مربی و از مربی به استادیاری و از استادیاری به دانشیاری و از دانشیاری به استادی ارتقا یافته‌اند، می‌توانند از بخشنامه فوق استفاده کنند و تبدیل وضعیت استخدامی خود را از پیمانی به رسمی آزمایشی و از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی با شرایط مندرج در بخشنامه انجام دهند.
وی ادامه داد: تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی از طریق شناسنامه علمی با کسب حداقل 85 درصد امتیاز ارتقا به مرتبه بالاتر از تاریخ 15 بهمن 95 از طریق بخشنامه‌ای که ابلاغ خواهد شد، انجام می‌شود و کسانی‌ که تقاضا دارند تبدیل وضعیت آنها انجام شود، از طریق این بخشنامه می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.
وی تصریح کرد: همه فرآیند تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی از طریق سایت امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود و غیر از این طریق این کار امکان‌پذیر نیست.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید