ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: مصاحبه های دوره دکتری تخصصی از 18 تیرماه آغاز و طی سه هفته به پایان می رسد.


دکتر حسین زاده اعلام کرد: به نحوی برنامه‌ریزی شده که داوطلبان با زمان مناسب و بدون هیچ مشکلی بتوانند بین استان‌ها جابه‌جا شوند. امیدواریم از این طریق هم رضایت‌مندی داوطلبان افزایش پیدا کرده و هم استان‌ها بتوانند مصاحبه‌های شایسته‌ای را انجام دهند.
وی با اشاره به برگزاری آزمون مصاحبه دوره های دکتری تخصصی به صورت استانی ، گفت: تفویض اختیار یکی از سیاست های اصولی مدیریت جدید است که باید در دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق بیافتد.
وی درباره دیگر مزیت های برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی به صورت استانی، افزود: با انجام مصاحبه دکتری تخصصی به صورت استانی به هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل داده می شود.
دکتر نوریان گفت: این اقدام در راستای ارتقای کیفیت و با هدف تفویض اختیار به استان ها، تمرکز زدایی، بومی گزینی و بهره گیری از تمام استعداد های دانشگاه صورت می گیرد که امیدواریم با توجه به تفویض مسئولیت این امر به استانها، پاسخ مناسبی به اعتماد مدیریت دانشگاه داده شود.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص برگزاری مطلوب مصاحبه آزمون دکتری از روسای استان ها و متولیان امر خواست تا به مواردی مانند تکریم و برخورد شایسته، ایجاد اسکان موقت برای داوطلبان و خانواده هایشان، نظارت کامل و دقیق بر فرآیند مصاحبه و استفاده از اساتید متعهد و متخصص با مرتبه علمی بالا اهتمام ورزند تا این امر در شرایط سالم و عادلانه برگزار شود.
دکتر حسین زاده ادامه داد: پردازش مصاحبه آزمون دکتری تخصصی به این صورت است که قبولی داوطلب براساس 50 درصد نمره کتبی داوطلب و 50 درصد سوابق علمی و مصاحبه او صورت می گیرد.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: اتفاق دیگری که برای اولین بار افتاده است، این است که یک داوطلب براساس اولویت‌های انتخابی و نمره‌ای که در آزمون کتبی کسب کرده است، به جای اینکه فقط در یک مصاحبه شرکت کند، ممکن است در چند محل واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده باشد و در اصل برای شرکت در مصاحبه می‌تواند به چند استان مراجعه کند.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید