ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رئیس دانشگاه آزاد استان تهران به ارائه توضیحاتی درخصوص نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در این استان پرداخت.
دکتر احمد شمس گفت: در پذیرش دکتری دانشگاه آزاد 50درصد نمره به آزمون کتبی و 50درصد به مصاحبه اختصاص داده شده است که از این 50درصد، 30درصد متعلق به مستندات و 20درصد مربوط به مصاحبه علمی است.
وی با بیان اینکه امسال برای نخستین بار مصاحبه دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به صورت استانی برگزار می شود، اظهار داشت: بیش از 80درصد داوطلبان آزمون دکتری، اولویت اولشان برای مصاحبه استان تهران است. در واقع از مجموع 40هزار و 500 داوطلب پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی، حدود 37هزار نفر در استان تهران هم مصاحبه خواهند داشت.
وی با اشاره به واحدهایی که مصاحبه دکتری در استان تهران را انجام می دهند، گفت: در جلسه ستاد اجرایی مصاحبه دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مقرر شد واحد تهران جنوب (مصاحبه رشته های فنی مهندسی)، واحد علوم و تحقیقات (مصاحبه رشته های علوم پایه، کشاورزی و محیط‌زیست)، واحد تهران مرکزی (مصاحبه رشته های علوم انسانی، که به دلیل کثرت متقاضیان این رشته ها، واحد تهران شمال نیز مشارکت خواهد کرد) را انجام دهند.
رئیس دانشگاه آزاد استان تهران با بیان اینکه درخصوص انتخاب مدیران گروه های تخصصی مصاحبه‌کننده نیز تصمیمات لازم اتخاذ شده است، گفت: بر این اساس باید برای هر رشته / گرایش یک مدیرگروه و بین 3 تا 5 نفر عضو هیات علمی واجد شرایط و ترجیحاً با مرتبه علمی دانشیار به بالا تعیین شود.
شمس افزود: در این جلسه مدیران گروه انتخاب شده و مقرر شد در اولین جلسه مدیران گروه ها که هفته آینده در استان تهران برگزار شود و به آنها ماموریت داده شود که تا تاریخ 29 خرداد، اعضای هیات علمی گروه های مصاحبه‌کننده را برای صدور احکام معرفی کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران افزود: از آنجا که ممکن است داوطلبی در بیش از یک استان مصاحبه داشته باشد، برای رفاه حال داوطلبان مقرر شده که با ارائه گواهی مصاحبه در استان دیگر، داوطلب بتواند در روزهای بعد از زمان مصاحبه تعیین شده حاضر شده و مصاحبه او انجام شود.
دکتر شمس با بیان اینکه مصاحبه های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از روز 18 تیرماه لغایت 6 مردادماه برگزار خواهد شد، گفت: از آنجا که استان تهران بیشترین جمعیت مصاحبه‌شونده را دارد، 5 روز اول(18 تیر لغایت 22 تیر) مصاحبه های دکتری استان تهران برگزار خواهد شد و 2 روز متعاقب آن یعنی 23 و 24 تیرماه مصاحبه با تأخیر برای داوطلبان این استان برگزار می شود.
وی درخصوص نتیجه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج مصاحبه به صورت متمرکز تا 15 مرداد به سازمان سنجش ارسال خواهد شد و سازمان سنجش نیز پس از پردازش لازم، نتایج را اعلام خواهد کرد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید