ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اعلام اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون، گفت: داوطلبان تا ۱۱ آذر ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
دکتر حسین توکلی افزود: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد برای پذیرش در هفت گروه آزمایشی و ۲۴۶کد رشته امتحانی تا ۱۱ آذرماه ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌پذیرد. اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون فوق نیز روز گذشته هفتم آذر ماه همزمان با تمدید مهلت ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.
وی تاکید کرد: براساس ضوابط، هر داوطلب می‌تواند با توجه به علاقه فقط در یک کد رشته محل امتحانی و متناسب با مدرک فارغ‌التحصیلی در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کند. همچنین سطح سئوالات اختصاصی در این آزمون حسب مورد در حد داشتن اطلاعات و تجربیات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در هر رشته مطابق فهرست برنامه‌های مصوب شورای عالی برنامه درسی در دروس تخصصی ضریب چهار، آزمون زبان ضریب یک و آزمون استعداد تحصیلی ضریب یک است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش یادآور شد: آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ برای پذیرش در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد روز جمعه ۴ اسفندماه ۹۶ در حوزه های امتحانی مربوط طی یک نوبت برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید