ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد و متقاضیان می‌توانند در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۲ و ۱۳ شهریور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند

 

با توجه به اینکه نتایج دورا با آزمون مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد و بر این اساس پذیرفته شدگان باید به موارد ذیل توجه کنند:

بنا بر اعلام سازمان سنجش، پرونده کلیه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی ۱۴۰۲ جهت احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است. لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تاییده صلاحیت‌های عمومی داوطلبان توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

با توجه به اینکه ثبت‌نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی است کلیه پذیرفته شدگان لازم است از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۲ شهریور تا پایان روز دوشنبه ۱۳ شهریور جهت ثبت‌نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منظور انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد. 

البته کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطابق زمان بندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش، با در دست داشتن مدارک به منظور تکمیل مراحل ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مربوط مراجعه نمایند. 

مدارک اعلام شده شامل موارد ذیل است: 

- اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل

- تصویر کلیه  صفحات شناسنامه

- ۶ قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ

- تصویر کارت ملی

- -مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید. (از جمله فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری عمومی و لغو معافیت تحصیلی دوره‌های مذکور که بیش از یکسال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد.)

- تکمیل کلیه فرم های ثبت‌نام و فرم‌های مربوط به تعهدات و سایر فرم‌هایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است.

- چنانچه در هریک از مراحل پذیرش، ثبت‌نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

همچنین، شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده که به منظور تامین بخشی از هزینه‌های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌شود.

علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه بابد مبلغ ۵ میلیون ریال بابت هزینه‌های خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت کنند.‌

حق بیمه حوادث دانشجویان نیز مبلغ ۱۲۰ هزار ریال است که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نماید.

 

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید