ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

17407666 930نتایج نهایی آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اعلام شد.

 

 

آزمون کتبی پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۴۰۲ به شیوه غیرمتمرکز و به صورت الکترونیک و کاغذی صبح روز پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ برگزار شد.

پس از برگزاری آزمون کتبی، مرحله شفاهی: (به صورت منفرد یا ترکیبی از روش های PMP و OSCE و مصاحبه ساختارمند یا سایر روش های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود) در کلیه رشته ها بر اساس برنامه زمان بندی اعلامی در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد.

پس از دریافت اعتراضات آزمون شفاهی و رسیدگی به اعتراضات؛ نتایج و مستندات آزمون به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی برای اعلام نتایج نهایی ارسال شده است.

در حال حاضر نتیجه نهایی بعد از بررسی های لازم توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی با رعایت مقررات از طریق دانشگاه های متولی برگزاری آزمون به مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

داوطلبان می توانند با درج کدرهگیری زمان ثبت نام در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نتیجه آزمون خود را مشاهده کنند

پذیرش نهایی از بین متقاضیان تحصیل در دوره های تکمیلی تخصصی بالینی از بالاترین نمره کل مکتسبه داوطلبین آزمون (براساس دو سوم آزمون کتبی و یک سوم آزمون آسکی) و در صورت کسب حداقل ۶۰ درصد نمره کل آزمون با رعایت سایر مقررات مربوطه صورت گرفته است.

زمان ثبت نام برای پذیرفته شدگان از طریق دانشگاه های علوم پزشکی مجری دوره دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اعلام می شود.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید