ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف پاتولوژیست ها و دکترای علوم پایه در تاسیس آزمایشگاه در این کمیسیون بررسی شد.
احمد همتی در تشریح نشست سه شنبه 7شهریور کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در کمیسیون بهداشت روزگذشته نیز جلسه ای با هدف بررسی اختلاف میان رشته های مختلف در وزارت بهداشت برگزار شد. در حال حاضر برخی معتقدند که تنها پاتولوژیست ها باید اقدام به تاسیس آزمایشگاه کنند اما برخی طبق یک قانون مصوب مدعی هستند افراد دارای دکترای علوم پایه نیز پس از طی دوره ای، آزمایشگاه تاسیس کنند.
وی افزود: مقرر شد که در طول مدت چهار هفته، وزارت بهداشت اقدامات لازم را انجام دهد و مجدد موضوع در کمیسیون بهداشت مطرح شود، همچنین دراین نشست کلیات طرح مربوط به حقوق معلولان تصویب و مقرر شد که در حضور رییس سازمان بهزیستی این موضوع مورد بررسی بیشتر با هدف رفع نواقص قرار گیرد.
همتی تصریح کرد: همچنین لایحه همکاری درموارد اضطراری میان ایران و آذربایجان مورد بررسی و کلیات آن تصویب شد، بنابراین در موارد اضطراری و اورژانس دو کشور می توانند همکاری و تعامل کنند؛ البته طرح استفساریه دریافت چهار درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور از واگذارنده به پیمانکار نیز در این جلسه مورد توجه قرار گرفت.
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: پس از بررسی مشخص شد که این طرح از حالت استفساریه خارج و به نوعی قانونگذاری شده است، بنابراین مقررشد که متن استفساریه اصلاح و مجدد درکمیسیون بهداشت و درمان مطرح شود.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید