ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

مسئول مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: ضریب تحقق باروری با روش های دقیق آزمایشگاهی و فناوری نوین در مرکز رویان اراک افزایش یافت.
دکتر علی اصغر غفاری زاده توضیح داد: در روش آزمایشگاهی اعمال شده در رویان اراک با استفاده از یک تخمک مراجعه کننده، باروری و تولد نوزاد سالم دختر رخ داد.
وی افزود: در روش های آزمایشگاهی فعلی کشور برای بارداری موفق باید 10 تا 12 تخمک از فرد متقاضی گرفته شود اما، در رویان اراک با گرفتن یک تخمک از بیمار بارداری موفق و تولد نوزاد عملی شده است.
مسئول مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی، علت این موفقیت را انجام آزمایش های دقیق و استفاده از فناوری نوین در مرکز درمان ناباروری اراک عنوان کرد و گفت: استفاده از یک تخمک در باروری دوم و سوم اتفاق می افتد که در این نمونه در مرحله اول موفقیت آمیز بوده است.
مسئول مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: داشتن تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و نیروهای مجرب می تواند به کاهش دامنه خطا کمک کند که این مهم با به کارگیری وسایل مدرن در ماه های آتی عملیاتی خواهد شد.
غفاری زاده افزود: این مرکز دارای بخش‌های تخصصی زنان و نازایی است که خدماتی همچون سونوگرافی واژینال، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کورتاژ تشخیصی، تخلیه کیست تخمدان، شروع سیکل‌های درمانی ICSI، IVF، IUI و سایر جراحی‌های تخصصی را ارائه می‌دهد.
مسئول مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: بخش‌های ژنتیک و مشاوره ژنتیک، مشاوره روانشناسی و آزمایشگاه جنین شناسی، مرکز تصویربرداری ناباروری و آزمایشگاه روتین از بخش‌های این مرکز فوق تخصصی است.
وی گفت: در بخش تخصصی مردان(آندرولوژی) آزمایش‌های هورمونی و همچنین اسپرموگرام و اقدامات درمانی لازم دارویی یا جراحی انجام می‌شود و بخش مشاوره ناباروری به منظور افزایش آگاهی زوج ها از انواع مشکلات ناباروری آشنا ساختن آنان با سیستم‌های درمانی و حمایتی و امکانات موجود در این مرکز راه‌اندازی شده است.
غفاری زاده افزود: روزانه در حدود 40 زوج نابارور به این مرکز مراجعه می کنند و این مرکز علاوه بر ارایه خدمات به داخل استان، به سایر مناطق کشور نیز سرویس می دهد.
وی اظهار کرد: مرکز تحقیقاتی درمانی رویان، آبروی علمی استان مرکزی است و استاندارد خدمات این مرکز با دیگر مراکز معتبر کشور برابری می‌کند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید