ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

با مشارکت و حضور 6 شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه فناوری نانو، مرکز صنعتی‌سازی نانو فناوری کاربردی با نام اختصاری ICAN راه‌اندازی شد.
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف توسعه اقتصاد مبتنی‌بر فناوری‌نانو، مطابق با برنامه 10 ساله دوم خود (چشم‌انداز ۱۴۰۴)، اقدام به راه‌اندازی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی با حضور تجهیزات و ماشین‌آلات نیمه‌صنعتی از 6 پلتفرم حوزه فناوری نانو کرده است.
مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (Industrialization Center for Applied Nanotechnology) یا ICAN با حضور و مشارکت ۶ شرکت دانش‌بنیان در زمینه فناوری‌نانو رسما فعالیت خود را آغاز کرد.
این مرکز با تمرکز بر ۶ پلتفرم فناوری آماده ارائه حمایت‌های مادی و معنوی خود به پژوهشگران علاقه‌مند در این حوزه‌ها است.
در حال حاضر ICAN خدمات خود را متمرکز بر پلتفرم فناوری‌هایی چون نانوپوشش‌های سخت، نانوکامپوزیت پلیمری، نانو کاویتاسیون، نانوالیاف، پلاسمای سرد و نانو مواد کرده است.
مرکز صنعتی‌سازی نانو فناوری کاربردی در فضایی بالغ بر هزار مترمربع و با حضور و مشارکت ۶ شرکت دانش‌بنیان صاحب پلتفرم فناوری برای دستیابی به مفاهیم نیمه ‌صنعتی و صنعتی فناوری نانو از ایده و نمونه‌های اولیه، راه‌اندازی شده است.
این مرکز به دنبال ایجاد مسیرهایی برای فعالیت محققان و دانشگاهیان علاقه‌مند است تا ضمن بهره‌مندی از تجهیزات و ماشین‌آلات مرکز برای انجام یا مشارکت در پروژه‌های کاربردی، از تسهیلات مرکز در قالب حمایت‌های مادی و معنوی برخوردار شوند.
ارائه خدمات ساخت و تولید با تجهیزات آزمایشگاهی و نیمه‌صنعتی، ایجاد بستر مناسب توسعه فناوری و توسعه کاربرد در قالب پایان‌نامه‌های صنعتی و ایجاد فرصت مشارکت در طرح‌های ‌گرفته از تقاضا یا چالش‌های صنعتی از جمله خدمات ارائه شده از سوی این مرکز است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید