ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: با اجرای برنامه پرستاری جامعه‌نگر، حرفه و توانمندی پرستاران بیش از پیش به جامعه شناسانده می‌شود.
دکتر مریم حضرتی، با بیان اینکه آینده پرستاری بسیار درخشان و امیدوار کننده است، افزود: با تصویب تعرفه‌های مراقبت های پرستاری در منزل در شورای عالی بیمه، به یکی از اهداف پرستاری جامعه‌نگر خواهیم رسید.
معاون پرستاری وزارت بهداشت اضافه کرد: با موافقت وزیر بهداشت و ابلاغ دکتر لاریجانی(دبیر کمیته پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر)، معاون پرستاری وزارت بهداشت به عنوان هماهنگ کننده کارگروه آموزش پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر انتخاب شد.
وی تصریح کرد: پرستاران همیشه در شرایط بحران خوش درخشیده‌اند؛ به عنوان نمونه در زلزله اخیر غرب کشور، پرستاران به خوبی وظایف انسان دوستانه و حرفه‌ای خود را انجام دادند.
وی یادآور شد: با موافقت وزیر بهداشت، مدیران پرستاری دانشگاه های علوم پزشکی از این پس باید در جلسات هماهنگی ستاد تحول سلامت دانشگاه‌ها حضور پیدا کنند. همچنین اولین جلسه هماهنگی ۱۲ مرکز تحقیقاتی پرستاری در کشور، هفته گذشته برگزار و مصوبات خوبی تصویب شده و هشت کارگروه تخصصی نیز با انتخاب صاحب نظران از ۲ماه گذشته شروع به کار کرده است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت تاکید کرد: چهار دوره تخصصی کوتاه مدت برای توانمندسازی پرستاران تدوین شده است که در آینده نزدیک به دانشگاه‌ها ابلاغ خواهد شد.
حضرتی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: طرح تحول سلامت رضایتمندی مردم از حوزه سلامت را افزایش داد که لازم است از رییس جمهور، وزیر بهداشت و مسئولانی که از این طرح حمایت کردند، تشکر کنم.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید