ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در مراسم افتتاحیه مرکز ناباروری طب ایرانی بر لزوم استفاده از ظرفیت های طب بومی در درمان زوجین نابارور، تاکید کرد.
دکتر نفیسه حسینی یکتا با اشاره به پژوهش های علمی صورت گرفته در حوزه سبک زندگی و تاثیر آن در درمان ناباروری زوجین، بر استفاده از ظرفیت های طب ایرانی در کنترل و درمان بیماریها تاکید کرد.
وی افزود: تاکنون تحقیقات متعددی با موضوع طب ایرانی و درمان ناباروری صورت گرفته که نتایج قابل توجهی داشته است و این نشان میدهد که طب ایرانی در این حوزه می‌تواند بسیار کمک کند.
در ادامه دکتر روجا رحیمی رییس دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران با اشاره به تحقیقات مستند به شواهدی که تاکنون در خصوص طب ایرانی و درمان ناباروری صورت گرفته است، عدم اطلاع متخصصین سایر رشته ها از ظرفیت های این حوزه را از چالش های گسترش طب ایرانی دانست.
وی همچنین به تحقیقات مشترک صورت گرفته با متخصصین زنان طب رایج اشاره کرد و از انجام مقدمات راه اندازی کلینیک تخصصی تلفیقی با حضور متخصصان طب ایرانی و متخصصان زنان طب رایج خبر داد و از مشکلاتی که بر سر راه تحقق آن وجود دارد گفت.
در ادامه دکتر قناعتی با اشاره به تمایل مردم به استفاده از طب ایرانی در درمان بیماریها، استفاده از طب ایرانی در کنار طب نوین را یک ضرورت و سبب کم شدن هزینه های درمان دانست.
رییس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران در پایان بر اطلاع رسانی همه جانبه در خصوص اقدامات صورت گرفته و نتایج تحققیات پژوهشی و نشان دادن ظرفیت های طب ایرانی به عامه مردم و همچنین قشر دانشگاهی تاکید کرد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید