ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

4234435 شرایط متقاضیان استفاده از امتیاز ویژه کرونا برای استخدام، از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد.

 

در اطلاعیه شماره یک آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شرایط داوطلبانی که در زمان ثبت‌نام در سایت جهاد دانشگاهی، متقاضی استفاده از امتیاز کرونا بوده‌اند، اعلام شد.

داوطلبانی که برای بهرهمندیاز امتیاز ویژه کرونا، مشمولین مربوطه که خارج از این دانشگاه هستند، پس از تکمیل فرم مربوطه آخرین صفحه ۵۸۴ دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت بهداشت، باید نامه رسمی از سوی دانشگاه محل خدمت در دوران کرونا را خطاب به معاونت توسعه مدیریت و منابع و یا مدیریت توسعه سرمایه انسانی دانشگاه تا ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ارسال نمایند.

برای بهره‌مندی از امتیاز مذکور، مشمولین مربوطه که در دوران کرونا در واحدهای تابعه این دانشگاه اشتغال به کار داشته‌اند باید فرم مربوطه را در واحد محل خدمت خود تکمیل و به معاونت‌های مربوطه (بهداشت یا درمان) ارائه نمایند و از مراجعه حضوری به ستاد دانشگاه جدا خودداری کنند.

فرم‌های کرونا پس از تأیید در معاونت‌های بهداشت و درمان طی نامه خطاب به معاونت توسعه مدیریت و منابع یا مدیریت سرمایه انسانی به دانشگاه ارسال می‌شود.

تذکر مهم

برای آن دسته از داوطلبانی که در هنگام ثبت نام وخوداظهاریامتیاز ویژه کرونا ثبت نکرده‌اند امکان لحاظ کردن امتیاز کرونا به هیچ وجه میسر نیست،لکناز تکمیل و ارسال فرم کرونا خودداری نمایند.

بدیهی است عدم ارسال فرم مذکور تا تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲۲ به منزله انصراف از دریافت امتیاز ویژه کرونا است.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید