ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

حسین توکلی اظهار کرد: مهلت انتخاب رشته تا ساعت 24 روز شنبه 16 اردیبهشت تمدید می‌شود و داوطبان تا این تاریخ برای انتخاب رشته فرصت دارند.
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به سایت این دانشگاه مراجعه کرده و براساس ضوابط اعلام شده اقدام کنند. پذیرش دانشجو در دوره دکتری نیز به دو روش آموزشی- پژوهشی و پژوهش‌محور است که در شیوه آموزشی- پژوهشی، 50 درصد سهم آزمون متمرکز، 20 درصد سهم سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و 30 درصد سهم مصاحبه علمی و سنجش عملی است.
وی افزود: تا صبح امروز از تعداد 199 هزار و 303 داوطلب مجاز به انتخاب رشته 98 هزار و 878 نفر یعنی 49.5 درصد افراد اقدام به انتخاب رشته کرده‌اند و داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه‌ها به جز دانشگاه آزاد باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
توکلی ادامه داد: در روش پژوهش محور سهم آزمون متمرکز 30 درصد، سهم سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری 20 درصد، سهم مصاحبه علمی و سنجش عملی و سهم تهیه طرح‌واره 20 درصد است.داوطلبان باید مطابق زمانبندی که در اواخر اردیبهشت ماه برای مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی اعلام می‌شود، مدارک و مستندات مورد نیاز را تهیه و در زمان مقرر پس از مراجعه به سایت دانشگاه‌های مربوطه پس از کسب اطلاعات لازم مراجعه کنند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید