ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

برای برگزاری مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲، سامانه ای مختص مصاحبه مجازی راه اندازی شده که داوطلبان می‌توانند در جلسه مصاحبه مجازی شرکت کنند

داوطلبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی۱۴۰۲ باید با به همراه داشتن برگه ورود به جلسه و اسناد هویتی (کارت ملی  یا شناسنامه)، در زمان مقرر طبق جدول زمان‌بندی و نیم ساعت قبل از شروع مصاحبه، به سامانه مصاحبه مجازی دانشگاه آزاد وارد شوند.

در صورت قطع ارتباط مجازی و در صورت تشخیص اساتید، داوطلبان در زمان تعیین‌ شده می‌توانند دوباره وارد سیستم شده و مصاحبه خود را ادامه دهند. به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در روند برگزاری مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد توصیه می‌شود که داوطلبان سیستم خود را بررسی کرده و از عدم وجود مشکل در آن اطلاع پیدا کنند.

سامانه مصاحبه مجازی آزمون دکتری دانشگاه آزاد به نشانی lms.mshdiau.ac.ir طراحی شده تا آن دسته از متقاضیان دوره دکتری که دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد شده‌اند، بتوانند روند مصاحبه خود را به صورت مجازی و از طریق سایت مذکور انجام دهند.

* راهکارهای آمادگی برای مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

پیش بینی می‌شود در جلسه مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد سوالاتی پیرامون زمینه تحصیلی مورد علاقه، سطح دانش زبان انگلیسی، موضوع پایان نامه  پرسیده شود که داوطلبانی که دعوت به مصاحبه شدند، باید علاوه بر آماده شدن برای پاسخ دادن به این سوالات، شرایط متفاوت مصاحبه مجازی را نیز در نظر بگیرند.

از جمله این شرایط می‌توان به اطمینان از اتصال به اینترنت پرسرعت و بدون قطعیا شاره کرد‌.

از آنجا که مصاحبه مجازی دانشگاه آزاد به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد، اتصال به اینترنت پرسرعت و قوی برای جلوگیری از قطعی و ایجاد وقفه در حین مصاحبه  ضروری است.

همچنین توصیه می‌شود داوطلبان سیستم کامپیوتری خود را برای انجام مصاحبه مجازی از پیش آماده کرده و از شارژ بودن و درست کار کردن آن مطمئن شوند.

آماده کردن نسخه های فیزیکی و الکترونیکی مدارک و سوابق تحصیلی‌ نیز یکی دیگر از موارد است.

شرکت کنندگان مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد باید از پیش مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی خود را به طور کامل آماده کنند و ضمن ارسال نسخه الکترونیکی این مدارک به دانشگاه‌ها، نسخه فیزیکی آن ها را نیز در روز مصاحبه مجازی در دسترس داشته باشند.

بهتر است داوطلبان تا حد امکان یک مکان خلوت و ساکت را برای انجام مصاحبه مجازی انتخاب کنند تا روند مصاحبه بدون مزاحمت انجام شود. استفاده از هدفون نیز می‌تواند به بهتر شنیده شدن مکالمه کمک کنند و برای داشتن تصویر بهتر داوطلبان می‌توانند محل قرار گیری دستگاه خود را دور از تابش مستقیم نور خورشید و هم سطح با چشمان خود تنظیم کنند.

* آراستگی و حضور به موقع سر جلسه مصاحبه مجازی

آراستگی در زمان برگزاری مصاحبه مجازی دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ می‌تواند برای افزایش اعتماد به نفس داوطلبان و گذاشتن تاثیر مثبت بر روی اساتید مفید باشد. بنابراین بهتر است داوطلبان همانند مصاحبه حضوری با انتخاب لباس مناسب و آراسته، خود را برای شرکت در مصاحبه مجازی آماده کنند. همچنین باید با اطمینان از زمان دقیق شروع آن به موقع به سیستم مصاحبه مجازی متصل شوند.

شیوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در سال‌های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است. در سال‌های گذشته به دلیل شرایط کرونا، این رویداد برای تمام رشته ها و واحدهای دانشگاه آزاد به شیوه متمرکز و در تهران برگزار شد. با توجه به روند دوره‌های گذشته، احتمالا برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ نیز به صورت مجازی وجود دارد.

داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ که در مرحله اول آزمون دکتری شرکت کرده و اکنون در حال آماده شدن برای شرکت در مرحله دوم این آزمون، یعنی مصاحبه دکتری است، باید نکات مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد را رعایت کنند. در ادامه برای اطلاع رسانی به این دسته از داوطلبان، نحوه ثبت نام و برگزاری مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد شرح داده شده است.

* ثبت نام مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

با برگزاری مصاحبه دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ به صورت مجازی، داوطلبان بایدبرای ثبت نام مصاحبه به سایت مرکز سنجش و آموزش دانشگاه آزاد مراجعه کرده، مدارک و سوابق علمی و پژوهشی خود را در آن بارگذاری کنند. به منظور آشنایی داوطلبان با نحوه ثبت نام مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد، مراحل آن در قسمت زیر بیان شده است. توجه به این نکته ضروری است که این راهنما، مربوط به سال‌های گذشته بوده و در صورت مجازی شدن مصاحبه دکتری سال جاری، این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

* مراحل نحوه ثبت نام مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانشگاه آزاد در سامانه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امکان آپلود کردن مدارک و سوابق علمی و پژوهشی را فراهم می‌کند. برای ثبت نام در این سامانه داوطلبان باید مراحل زیر را طی کنند:

مراجعه به سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir، وارد کردن کد ملی و کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در قسمت مربوطه و آپلود کردن فایل سوابق آموزشی و پژوهشی در سامانه، انتخاب رشته برای مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و پرداخت هزینه مصاحبه دکتری آزاد و دریافت رسید از سامانه ثبت نام، به سایت ثبت‌نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید.

کد ملی و کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را وارد کنید.

فایل سوابق آموزشی و پژوهشی را در قالب PDF آپلود کنید.

فایل سوابق آموزشی و پژوهشی را در قالب PDF آپلود کنید.

هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را پرداخته و از سامانه ثبت نام رسید دریافت کنید.

داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد می‌توانند پس از دعوت به مصاحبه دکتری آزاد با ورود به سایت این دانشگاه، نسبت به پرداخت هزینه مصاحبه دکتری آزاد اقدام کرده تا بتوانند در جلسه مصاحبه هر یک از رشته محل‌های دعوت شده در موعد مقرر شرکت کنند.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید