ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

زمان برگزاری هفتاد و سومین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت مشخص شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، آخرین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال ۱۴۰۲ در بهمن ماه برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترس است و داوطلبان می توانند آن را از سایت پرینت کنند.

بیشتر بخوانید:
زمان ثبت‌نام آزمون آیلتس اعلام شد
آزمون به صورت الکترونیک و کاغذی در مراکز آزمون دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شود و داوطلبان طی مدت ۹۰ دقیقه فرصت دارند تا به صد سوال طراحی شده در دفترچه آزمون پاسخ دهند.

دوره ۷۳ آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه برگزار خواهد شد و نتایج آزمون ۷ اسفندماه ۱۴۰۲ اعلام می شود.

همچنین داوطلبان باید توجه داشته باشند بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی با اعلام گروه علمی طراحان، محتوای سوالات آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از دوره ۷۳ به بعد نسبت به دوره های پیشین با تغییراتی همراه خواهد بود.

در تغییرات جدید ۳۰ سوال به درک مطلب شنیداری (Listening Comprehension)، ۲۰ سوال به ﺧﻮاﻧﺪن و درک ﻣﻄﻠﺐ (Reading Comprehension)، ۲۰ سوال به واژگان (Vocabulary) و ۳۰ سوال به دستور زﺑﺎن (Grammar) ﺷﺎﻣﻞ ۲۰ سوال دﺳﺘﻮری و ۱۰ سوال ﺗﺸﺨﯿﺺ اﺷﺘﺒﺎه نگارشی اختصاص دارد.

هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code است که در بالای آن درج می شود و درستی آن از ﻃﺮﯾﻖ ﺳﺎﯾﺖ مرکز سنجش آموزش پزشکی در پیوند تایید کارنامه یا Check Certificate Validity ﻗﺎﺑﻞ اﺳﺘﻌﻼم اﺳﺖ.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید