ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

وزیر بهداشت با بیان اینکه ۶۰ درصد کارکنان وزارت بهداشت را بانوان تشکیل می‌دهند، گفت: ۸ هزار و ۳۱۵ نفر از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی از بانوان هستند.
بهرام عین اللهی، در مراسم بزرگداشت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن که با حضور زنان شاغل در ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت صدیقه کبری (س) و روز زن و مادر بیان کرد: ایام ولادت حضرت فاطمه (س)، از ایام مبارکی است که خداوند دعاهایمان را مستجاب می‌کند و دلیل این موهبت وجود مقدس حضرت صدیقه طاهره(س) است.
وی با بیان این که بانوان نقش بی بدیلی در خانواده و جامعه دارند، افزود: تاریخ ایران اسلامی، تاریخی بسیار گرانقدر و با عظمت به خصوص در سالهای بعداز انقلاب اسلامی و با حضور زنان در عرصه‌های مختلف، بوده است.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه (س) مادر دو امام بزرگوارمان امام حسن (ع) و امام حسین (ع) هستند و بزرگترین خصوصیت ایشان ولایتمداری بود که با فداکاری تا پای جان در دفاع از ولایت در مقابل دشمنان ایستادند و مبارزه کردند. ایشان الگویی ناب و بی مانند برای زندگی نه تنها مسلمانان بلکه مردم تمام عالم به شمار می‌روند و با روشنگری‌‌های خویش، نعمت ولایت را پاس داشتند.
عین اللهی اظهار کرد: 60 درصد کارکنان وزارت بهداشت را بانوان تشکیل می‌دهند و در دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز بانوان بسیار فعالند؛ به طوری که 751 استاد تمام، 1755 دانشیار و 5809 استادیار این دانشگاه‌ها از بانوان هستند. از سوی دیگر، 122 هزار و 722 دانشجوی خانم در کشور داریم.
وی، توانمندی، دانش و قابلیت زنان را ستودنی عنوان و تصریح کرد: در ایام همه‌گیری کرونا بانوان کادر سلامت، ایثار و فداکاری‌های بسیاری از خود نشان دادند و برای کشور، افتخار آفریدند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید